Program AIESEC- Indonezja i Francja

W dniach 30.01-3.02.2017 w ramach programu AIESEC gościli w naszej szkole studenci Sarah Anggi Tobing z Indonezji oraz Baptiste Marechal z Francji.

Codziennie prowadzili zajęcia w języku angielskim prezentując swoje kraje i ich kulturę. Uczniowie Gimnazjum oraz Technikum mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, rozmowy w języku angielskim oraz poszerzenia wiedzy na temat Francji i Indonezji- tradycyjnych świąt, posiłków, strojów ludowych, muzyki i zabytków. Studenci natomiast uczestniczyli w warsztatach dotyczących Polski, zajęciach tanecznych oraz wycieczce do Tyskich Browarów Książęcych. Sarah i Baptiste mieli możliwość obcowania z naszą kulturą oraz obyczajami mieszkając u uczniów kl. Ir: Dawida Jarczaka i Emilii Brząkalik.

Serdecznie im dziękujemy.