Konkurs na projekt w ramach Młodzieżowego Budżetu Partycypacyjnego rozstrzygnięty!

25.10.2019 r. odbyło się głosowanie na szkolny projekt w ramach MBP. Bezapelacyjnie wygrał projekt "Czas na relaks".

Ma on na celu stworzenie miejsca pozwalającego uczniom na spędzanie wolnego czasu w przyjaznej atmosferze i sprzyjającego integracji społeczności szkolnej. W szkolnym Centrum Multimedialno- Informacyjnym staną 3 wygodne sofy oraz zostanie zakupionych mnóstwo gier planszowych. Autorami projektu są: Martyna Jaromin, Dawid Sękowski oraz Bartosz Strechlau. Gratulujemy!

Głosy rozłożyły się następująco:

1. Czas na relaks - 116

2. Sztandar dla szkoły - 52

3. Kurtyna w górę - 49

Dziękujemy wszystkim pomysłodawcom za zgłoszenie projektów, zachęcamy do udziału w konkursie w kolejnych latach, każdy z Was może zaproponować swój pomysł na potrzeby związane z funkcjonowaniem szkoły.