X Tyskie Dyktando Języka Angielskiego - zapraszamy

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że Technikum nr 2 w Tychach organizuje kolejną X edycję konkursu Tyskie Dyktando Języka Angielskiego, który odbędzie się 29 kwietnia 2020 r.

Konkurs ten przeprowadzany jest w dwóch kategoriach:

1. szkoły podstawowe (8 klasa)

2. szkoły średnie

Celem dyktanda jest propagowanie znajomości języka angielskiego, a w szczególności jego pisowni, wśród młodzieży.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbywa się w tym samym dniu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w postaci semestralnych kursów języka obcego ufundowanych przez Centrum Języków Obcych „BEST” w Tychach, a także nagrody książkowe oraz gadżety sponsorowane przez organizatora i wydawnictwo Macmillan.

Termin zgłoszeń upływa 24 kwietnia 2020 r. Regulamin oraz karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Dyrekcja oraz nauczyciele języka angielskiego Technikum nr 2 w Tychach: Katarzyna Kapuścińska i Barbara Wasztyl