Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. AKTUALNOŚCI

Nieodpłatna pomoc prawna i mediacje

Stowarzyszenie Sursum Corda realizuje projekt powierzony przez MIASTO TYCHY, w ramach którego prowadzimy nieodpłatną pomoc prawną oraz nieodpłatne mediacje.Celem projektu jest zapewnienie równego dostępu do nieodpłatnej pomocy prawnej na etapie przedsądowym oraz wsparcie mieszkańców...

Zebranie z rodzicami uczniów klas pierwszych Technikum nr 2

8 września 2022 r. o godzinie 16.45 w naszej sali gimnastycznej odbędzie się zebranie rodziców uczniów klas pierwszych.

Informacje o rozpoczęciu roku szkolnego 2022/2023

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w Technikum nr 2 w Tychach odbędzie się 1 września 2022 r. o godz.:

- 9.00 - Msza Święta w Kościele p.w. Świętej Rodziny w Tychach, ul. Elfów 29,

- 10.00 - dla uczniów klas pierwszych,

- 11.00 - dla uczniów klas drugich, trzecich i czwartych.

"Sklepik szkolny"- Młodzieżowy Budżet Obywatelski w Technikum nr 2

W roku 2022 w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego w Technikum nr 2 realizowany będzie projekt „Sklepik szkolny” autorstwa Dawida Turka i Dominika Gąsiorowskiego z klasy 3 e.

Informacje o zakończeniu roku szkolnego 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Technikum nr 2 w Tychach odbędzie się 24 czerwca 2022 r. o godz.:

- 9.00 - Msza Święta w Kościele p.w. Świętej Rodziny w Tychach, ul. Elfów 29,

- 10.15 - boisko szkolne.

Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie- 13 grudnia 1981- certyfikat

Otrzymaliśmy certyfikat za zrealizowanie zadań wojewódzkiego projektu "Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie- 13 grudnia 1981- Pamiętamy"

Nieodpłatna pomoc prawna w mieście Tychy

Na stronie internetowej www.dogma.org.pl pod linkiem https://dogma.org.pl/lokalizacje/tychy/ znajdują się wszystkie informacje nt. świadczenia usług z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej na terenie Miasta.

Pomysły do Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Kwota przeznaczona na zadania w ramach MBO w 2022 roku to 100.000 zł.

Każdy uczeń publicznej szkoły ponadpodstawowej może zgłosić projekt do kwoty 10 000 zł.

Poniżej kilka informacji:

Oświadczenie

Technikum nr 2 w Tychach informuje, iż w żaden sposób nie utożsamia się z opiniami, które są zamieszczane na stronach ocenbelfra.pl oraz megaszkola.pl.