Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Nieodpłatna pomoc prawna w mieście Tychy

Na stronie internetowej www.dogma.org.pl pod linkiem https://dogma.org.pl/lokalizacje/tychy/ znajdują się wszystkie informacje nt. świadczenia usług z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej na terenie Miasta.

Pomysły do Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Kwota przeznaczona na zadania w ramach MBO w 2022 roku to 100.000 zł.

Każdy uczeń publicznej szkoły ponadpodstawowej może zgłosić projekt do kwoty 10 000 zł.

Poniżej kilka informacji:

Oświadczenie

Technikum nr 2 w Tychach informuje, iż w żaden sposób nie utożsamia się z opiniami, które są zamieszczane na stronach ocenbelfra.pl oraz megaszkola.pl.

Brązowa Szkoła 2022

W rankingu Perspektyw 2022 Technikum nr 2 w Tychach zdobyło tytuł ,,Brązowa Szkoła 2022” w kategorii ,, Najlepsze Technika w Polsce”.

Technikum nr 2 w gronie najlepszych szkół ogólnopolskiej kampanii „Kwalifikacje 2025+”

​Dnia 1.12.2021 podczas spotkania z uczniami technikum prezes Fundacji VCC propagował ideę zdobywania nowych kwalifikacji potwierdzonych certyfikatem oraz wręczył nagrodę dla szkoły w postaci 10 tabletów graficznych.

Nieodpłatna pomoc prawna- informacja od Stowarzyszenia Sursum Corda

Dzień dobry,

Stowarzyszenie Sursum Corda realizuje projekt powierzony przez Miasto TYCHY, w ramach którego prowadzimy nieodpłatną pomoc prawną, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz nieodpłatne mediacje.

Celem projektu jest zapewnienie równego dostępu do nieodpłatnej pomocy...

Mapa infrastrukturalna Grupy Wyszehradzkiej

Mapa powstała w ramach zakończonego w czerwcu br. polskiego przewodnictwa w Grupie Wyszehradzkiej, a także z okazji przypadającej w tym roku 30. rocznicy utworzenia V4. Mapa została opracowana przez ekspertów z Ośrodka Studiów Wschodnich we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych. 

Dotknij pomysł! Druk 3D w inżynierii biomedycznej

Serdecznie zapraszam młodzież szkolną wszystkich klas oraz grono pedagogiczne do wysłuchania wykładu dr. inż. Wojciecha Kajzera na temat: „Dotknij pomysł! Druk 3D w inżynierii biomedycznej" w ramach cyklu „INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA WOKÓŁ NAS" . Wydarzenie organizowane...